O značce Greenscents


Greenscents je jediná kompletní řada bio ekodrogerie certifikovaná The Soil Association, Cruelty Free International (Leaping Bunny), Allergy UK & Vegan Society.

Jedná se o premoiovou ekodrogerii jejíž vlastnosti a kvalita jsou zcela unikátní v evropském i světovém měřítku.

Příběh – jak a proč vznikly výrobky Greenscents

Stejně jako hodně dobrých věcí, Greenscents vznikla v rodinné kuchyni. Rodina Hawkesů trpěla kožními alergiemi  a averzí vůči syntetickým parfémům. V tu chvíli existovalo jen málo možností. Jako vyznavači zdravéhon životního si Peter a Christina uvědomili, že existuje nabídka zcela přírodní, BIO certifikované organické drogerie pro domácnost je velmi slabá a vhybí řad, která by sortimentem pokryla potřeby domácnosti.

Značka Greenscents vznikla na podzim roku 2011 a od té doby rychle rostla. Celý sortiment Greenscents byl BIO certifikován organizací The Soil Association na jaře roku 2012, dále byl certifikován společností Cruelty Free International na podzim 2012. Následně proběhla akreditace od Allergy UK na podzim 2014 a Vegan Society (0% živočišných složek) na jaře 2015.

• Životní prostředí: používáme prvotřídní BIO a etické suroviny. Všechny produkty značky Greenscents jsou certifikovány BIO společností The Soil Association. Bio ekodrogerie jak má být!

• Pro citlivou pokožku: Greenscents je pro alergiky přátelská – je certifikována společností Allergy UK.

• Pro citlivou pokožku: Greenscents prací gely jsou BEZ OBSAHU SULFÁTŮ JAKO SLS, SLES I JINÝCH!

• Pro ochranu zvířat: netolerujeme testování na zvířatech – celý náš sortiment je certifikován společností Cruelty Free International a zároveň jous certifokovány Vegan Society

• Pro dokonalou čistotu: získáváme čistou vodu Exmoor přímo ze zdroje.

• Pro báječné a čisté vůně: používáme pouze BIO esenciální oleje Greenscents.

• Obaly: všechny obaly jsou navrženy tak, aby snížily naši uhlíkovou stopu a chránily naše vodní systémy.